Kad galėtume kasryt mėgautis vitaminų, mikroelementų, fermentų, pektinų ir kitų naudingų medžiagų kupinu gėrimu iš vaisių ir daržovių, Jums reikalinga sulčiaspaudė. Jei šio aparato dar neįsigijote, tikriausiai kyla klausimas – kaip išsirinkti? Taigi pasirinkimas – individualus dalykas, kurį lemia kiekvieno žmogaus poreikiai, lūkesčiai, todėl prieš perkant sulčiaspaudę reikėtų atsakyti į keletą būtinų klausimų:

 • Kokios savybės reikalingiausios?
  (Pradėti rinktis reikėtų tik tuomet, kai nuspręsite, iš kokių vaisių, uogų ar daržovių daugiausiai spausite sultis, ar dažnai ir daug spausite, kokios koncistencijos sultis mėgstate – tirštas ar skystesnes, nes nėra tokios universalios sulčių spaudimo technologijos, kuri vienodai kokybiškai spaustų sultis iš visų produktų.)
 • Ar svarbus gaunamų vitaminų kiekis?
  (Jei į šį klausimą atsakysite teigiamai, Jums tiks tik vieno tipo – malamoji sulčiaspaudė, kurių išspaustose sultyse yra net 20 proc. daugiau vitaminų ir kitų maistingų medžiagų, lyginant su kitomis.)
 • Ar svarbus keliamas triukšmas?
  (Jei vertinate ramybę, teks rinktis nedidelės galios sulčiaspaudę, kuri dirba pakankamai tyliai. Be to, sulčiaspaudės veikimo garsumas priklauso ir nuo jos konstrukcijos. Pavyzdžiui, sulčiaspaudės, turinčios metalines detales, paprastai dirba tyliau, lyginant su tokio paties tipo sulčiaspaudėmis, kurios turi plastikines dalis.)
 •  Ar svarbus valymo sudėtingumas?
  (Dažniausiai sulčiaspaudės turi 4-7 plaunamas dalis. Jei namuose turite indaplovę, kurioje galima plauti sulčiaspaudės dalis, šis pasirinkimo kriterijus praranda svarba, priešingu atveju vertėtų gerai pagalvoti, kokia sulčiaspaudė Jums neapsunkintų kasdienybės.)
 • Ar svarbus greitis?
  (Kuo sulčiaspaudė galingesnė, tuo geriau ji atlieka savo darbą. Tačiau, galingos sulčiaspaudės gana triukšmingos, jos greičiau įkaista, o tai blogai, nes šiluma naikina sultyse esančius vitaminus ir maistingąsias medžiagas.)
 • Ar svarbi kaina?
  (Daugelio apsisprendimą lemia kaina. Bet sulčiaspaudes pigiau prieinamos akcijų ar išpardavimų metu, ne visada yra pačios geriausios.)
 • Ar svarbus dydis?
  (Įvairios sulčiaspaudės užima įvairų plotą. Jeigu Jūsų virtuvė yra ganėtinai maža, o sulčiaspaudė labai didelė – tikrai pajausite vietos trūkumą.)

Taigi, geriau supratę savo norus bei poreikius, nesunkiai atrasite atsakymą, į klausimą, kokio tipo sulčiaspaudė yra tinkamiausia būtent Jums. Jei domina vienos ar kitos sulčiaspaudės siūlome interneto platybėse paieškoti tam tikro produkto apžvalgų, naudotojų atsiliepimų. Taip galėsite nuspręsti, ar Jums verta pirkti būtent tą, pasirinktą, konkretų produktą.

O sugedus sulčiauspaudei maloniai prašome kreiptis į Technikus, kurie padės Jums sutaisyti šį ar bet kurį kitą sugedusį buitinį prietaisą.