BLENDERIŲ IR TRINTUVŲ REMONTAS

Remonto kaina nuo 14eur.

Mes atliekame buitinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Virtuvės technika labai supaprastina mūsų gyvenimus, todėl kiekvieną dieną mes galime paruošti skanius ir sveikus patiekalus, praleidžiant mažiausiai laiko. Ir visi žino tą jausmą, kai toks naudingas prietaisas sugenda ir nustoja vykdyti savo funkcijas. Deja, ši problema būdinga visoms blenderių rūšims.

Kaip suprasti, kad laikas tvarkyti blenderį?

Blenderio konstrukcija yra gana paprasta ir nesudėtinga: variklis, kuris leidžia „malūnėliui“ suktis. Todėl, norint aptikti ir pašalinti žalą, paprastai netrunka daug laiko. Tai daugiausia taikoma panardinamoms arba rankinėms dalims. Jei blenderis yra tik dalis didesnio virtuvinio kombaino, gedimo diagnostikos procesas gali užtrukti ir ilgiau.

Pagrindinės problemos, kurios gali atsirasti mažų buitinių prietaisų veikimo metu:

  • Blogas malimas ar trynimas. Tokiu atveju mes galime kalbėti apie peilio nusidėvėjimą (pakanka įsigyti naują) arba pavarų perjungimo sistemos gedimą. Pastaruoju atveju turite susisiekti su techninės priežiūros centru „Technikai“, kad pataisyti nedidelę variklio galią arba pakeisti greičio reguliatorių.
  • Nesisuka peilis. Priežastis gali būti tokia, kad įrenginiui trūksta galios arba yra problemų su greičio reguliavimo sistema. Pačiam pataisyti šią žalą yra labai problemiška, geriau kreiptis į dirbtuves, kad sutaupytumėte savo išteklius ir laiką.
  • Neveikia įrenginys. To priežastis gali būti: nuo paprasčiausio elektros laido problemų iki variklio gedimo. Tik meistras, išmanantis savo darbą, galės nustatyti tikslią priežastį, taip pat pasiūlyti tinkamą remonto kainą ir kokybę.

Degėsių kvapas, vidininiai ar išoriniai mechaniniai pažeidimai taipogi yra priežastys dėl kurių reikėtų prietaisą pristatyti remontui.

Žinoma, jūs galite atlikti remontą patys. Jei norėsite pakeisti peilį, tai jums nežtruks ilgai. Keičiant mygtuką ar greičio reguliatorių yra sudėtingesnė procedūra ir reikia, kad žmogus, kuris tai atlieka, išmanytų elektrą. Jei vertinate savo laiką ir norite greitai ir efektyviai toliau naudotis savo blenderiu, kreipkitės į buitinės technikos taisyklą „Technikai“.

Kiek kainuoja blenderio remontas?

Blenderio remonto kaina priklausys nuo gedimo sudėtingumo ir būtinybės pirkti ir pakeisti dalis. Kai kuriais atvejais pakanka atstatyti kontaktus arba pakeisti mažą jungiklį, o dėl rimtos žalos gali reikėti įsigyti visą variklį.