Duonkepių remontas

TRYS TECHNINIO SERVISO CENTRAI VILNIUJE

Didžiausias serviso tinklas Vilniuje. Patogus darbo laikas. 5 dienas per savaitę.

DUONKEPIŲ REMONTO KAINA NUO 16€

Įvairaus sudėtingumo garso duonkepių remontas.

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

Duonkepių remonto kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA *
Nemokama diagnostika Diagnostika nieko nekainuoja, jeigu klientas sutinka mokėti minimalią remonto kainą, nustatytą gavus įrenginį 0
Diagnostika, suteikiant techninės būklės aktą Įvairiapusė visų mazgų diagnostika, suteikiant  techninės būklės aktą 10
Akustinės sistemos remontas Akustinio garsiakalbio pakeitimas 14
Akustinės sistemos remontas Elektros laido keitimas 12
Akustinės sistemos remontas Namų kino sistemos/ Karaokė sistemos / muzikos  centro remontas 32
Akustinės sistemos remontas Akustinės sistemos jungties pakeitimas/ taisymas 24
Akustinės sistemos remontas Akustinės sistemos garsiakalbio remontas 24
Akustinės sistemos remontas Įrenginio maitinimo sistemos remontas 29
Akustinės sistemos remontas Įrenginio motininės plokštės remontas 36
Akustinės sistemos remontas Žemų dažnių garsiakalbio remontas 32
Akustinės sistemos remontas Skaitmeninių / WI-FI / Bluetooth sistemų remontas. 38

* kaina nurodyta be detalių kainos.

Serviso centras „Technikai“, kaip ir anksčiau, vertina savo klientų patogumą. Mes taisome garso sistemas Vilniuje. Galima būtų nesakyti, kad remontą atlieka aukščiausios kategorijos specialistai per trumpiausią laiką, bet mes pasakysime.

Taisome duonkepes ТМ Moulinex, Kenwood, Gorenje, Redmond, Zelmer, Bosch, LG, Tefal, Delonghi, Krups, Panasonic, Zanussi, Philips. Kitų gamintojų duonkepių nepriimame, kadangi tiekėjai neturi detalių arba jos labia žemos kokybės, o daugeliu atvejų – remontas tiesiog nėra tikslingas.

Serviso centrų „Technikai“ inžinieriai 3-5 dienų laikotarpyje atlieka duonkepių Moulinex, Kenwood, Gorenje, Redmond, Zelmer, Bosch, LG, Tefal, Delonghi, Krups, Panasonic, Zanussi, Philips remontą ir techninę priežiūrą .

Kokius duonkepės gedimus galime sutaisyti?

 • Duonkepė neįsijungia. Greičiausiai sugedo įjungimo mygtukas arba elektronikos plokštė.
 • Duonkepė neatsidaro. Esame pasiruošę korpuso gedimų remontui, jeigu nepavyksta atstatyti esamas detales – pasiūlysime Jums naujas.
 • Duonkepė neįšyla. Taip gali nutikti dėl perdegusio šildymo elemento. Jį pakeitus, duonkepė vėl puikiai atliks savo funkcijas.
 • Duonkepė neminko tešlos. Daugeliu atvejų šia problemą išspręs variklio, variklio šepetėlių, skriemulio ar krumpliaračio pakeitimas.
Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad kulinarinių defektų (nesigauna plutelė, nepakyla tešla ar ji nepakankamai puri, neiškepa ir t.t.) mes netaisome!

Sugadintas duonkepės priedas?

Norint įsigyti kepimo formą, naują matavimo indą, šaukštą Jūsų duonkepei, tiesiog išsiųskite mums užklausą, nurodę Jūsų duonkepės modelį, reikalingos detalės pavadinimą ir nuotrauką.
Nedirba laikmatis, starto atidėjimas, temperatūros palaikymas, displėjaus šviesa? Norėdami džiuginti save ir artimuosius skaniais bei aromatingais kepiniais – tiesiog atvežkite duonkepę į vieną iš mūsų serviso centrų „Technikai“. Mes atliksime nemokamą diagnostiką per trumpiausią laiką, sutaisysime gedimą, pakeisime neveikiančią ar nusidėvėjusią detalę ir grąžinsime į Jūsų namus šviežios duonos kvapą.

„Technikų“ privalumai taisant duonkepes, lyginant su kitais technikos centrais:

 • Nemokamai nustatome gedimą ir paskaičiuojame remonto kainą.
 • Duonkepei suteikiame 6 mėnesių garantiją po remonto, o taip pat ir remonto metu pakeistoms detalėms.
 • Būna atvejų, kada pakeisti detalę neįmanoma. Tokiu atveju mes siūlome klientui pirkti naują detalę. Mes įdėsime maksimumą pastangų, kad grąžinti  puikiai veikiančią techniką į vietą Jūsų virtuvėje.  

Paskambinkite arba parašykite elektroninį laišką ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS APIE DUONKEPIŲ REMONTĄ

 • Diagnostika nemokama, aš teisingai Jus supratau? Taip, teisingai. Vienintelė išimtis yra kliento noras atlikti būtent diagnostiką, neremontuojant prietaiso. Tokiu atveju, mes atliksime diagnostiką ir suteiksime Jums techninės būklės aktą, nurodydami gedimus. Tokio techninės būklės akto kaina ……….. eurų.
 • Ar Jūs taisote duonkepes kliento namuose?Labai norėtume teikti tokią paslaugą, tačiau atsakymas – ne. Inžinierius negalės su savim atsinešti visą tam reikiamą įrangą bei detales. Todėl tokią paslaugą mes atliekame tik specialiai įrengtame inžinerijos skyriuje.
 • Ir garantiją suteikiat  6mėnesių? Taip, garantija 6 mėnesiai. Ši garantija suteikiama visoms remonto metu pakeistoms detalėms, o taip meistro darbui.
 • Kokiam stovyje reikia atiduoti Jums duonkepę? Visa smulki buitinė technika, kurią atiduodate taisymui, turi būti išplauta viduje ir išorėje, ir sukomplektuota taip, kaip darbe, kurio metu kyla problemų.
 • Aš noriu užsakyti detales duonkepei.