ELEKTRINIŲ ŠILDYTUVŲ REMONTAS

Remonto kaina nuo 14eur.

Mes atliekame buitinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Elektrinių šildytuvų remonto kainos

 
Ventiliatoriaus / šildymo-ventiliatoriaus remontas 14,00 €
Elektrinio šildytuvo remontas 14,00 €

Šie prietaisai dažniausiai naudojami nešildomose ar per mažai šildomose patalpose – biuruose, darbe, namuose ir kt.

Kas yra elektriniai šildytuvai? 

Pagal šildymo metodą, juos galima suskirstyti į šiuos tipus:

  • Tepaliniai šildytuvai;
  • Konvektoriai;
  • Šilumos ventiliatoriai;
  • Infraraudonieji šildytuvai;
  • Oro kondicionieriai.

Tepaliniai šildytuvai šildo korpusą šildant mineralinę alyvą. Jie yra patvarūs, saugūs, nebrangūs. Jie lėtai pašildomi, tačiau taip pat atvėsta ilgą laiką. Tokie kaip šildymo elemento ar termostato gedimas yra gana retas, tačiau remontuoti reikia taisyklose.

Konvektoriai ir ventiliatoriai šildytuvai yra iš esmės panašūs, jie kambarį prišildo karštu oru. Kambarys greitai sušyla, tačiau po išjungimo taip pat jis greitai ir atvėsta. Šie prietaisai yra labiau linkę sugesti, jie bijo dulkių ir drėgmės, tuo pačiu metu gali sugęsti šildymo elementas, ventiliatorius, termostatas. Kai kuriuos komponentus galima savarankiškai keisti namuose, tačiau geriau tai patikėti savo darbą išmanantiems meistrams.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas yra pats ekonomiškiausias, patalpą šildo akimirksniu, siunčia šilumą sienoms ir luboms, dėl kurių kambarys greitai ir tolygiai kaitinamas. Pagrindinė dalis, kuri gali sugesti, yra šildymo elementas, kurio pakeitimas nėra labai sunkus. Labai svarbu pasirinkti tokį patį šildymo elementą, koks jau yra.

Oro kondicionieriai „žiema-vasara“, labai patogūs, aplinką tausojantys, saugūs. Tai yra sudėtingi, brangūs prietaisai, kurie dažnai įrengiami vietoj centrinio šildymo. Jie yra pakankamai patikimi ir, jei jie suges, patartina juos vežti taisyti į taisyklas, nes  galite sugadinti prietaisą, kuris gali tarnauti ilgą laiką.