Kompiuterio maitinimo bloko remontas

SERVISO CENTRAS PATOGIOJE VILNIAUS VIETOJE

Remonto dirbtuvės veikia 5 dienas per savaitę, patogiu laiku Jums. (10:00 – 19:00)

REMONTO LAIKAS NUO 45 MINUČIŲ

90 % atvejų taisymo laikas trunka nuo 45 minučių iki 5 dienų. Ateikite be išankstinio užsirašymo.

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

Technikai“ solidarizuojasi su įrangos gamintojais, kurie įspėja: darbo su kompiuteriu trukmė ir kokybė 70% priklauso nuo savininko. Mes reguliariai priimame kompiuterius, kuriems reikia taisyti maitinimo šaltinį. Ką norime pranešti: kuo anksčiau klientai kreipiasi į mūsų aptarnavimo centrą, tuo pigiau ir greičiau remontuojama jų įranga! Tie patys klientai, kurie valo kompiuterį nuo dulkių, diegia apsaugą nuo viršįtampių ir kruopščiai tvarko įrangą, kompiuterį naudoja daugelį metų! Imkite iš jų pavyzdį, bet jei vėluojame su patarimais …

Nedelskite, jei reikia remontuoti maitinimo šaltinį! Kompiuteris neįsijungia pirmą kartą? Eksploatacijos metu girdimas švilpiantis garsas ar net sudegusių laidų kvapas? Saugokitės, jei sisteminiss blokas įsijungia tik kelioms sekundėms, po kurio pagrindinė plokštė išsijungia arba neįsijungia. Beveik neabejotinai sugedo maitinimo šaltinis!

Beprasmiška ir netgi labai pavojinga elgtis „atmestinai“, jei turite tokius gedimo simptomus. Primygtinai rekomenduojame patiems neremontuoti kompiuterio maitinimo šaltinio, nes tik specialistai žino, kad net ir išjungę elektros maitinimą, kondensatoriai ilgą laiką palaiko įkrovą, palietę plokštę ar radiatorius galite nudegti, o neatsargus darbas su saugikliais gali sukelti „fejerverką“. Ir sugadinti vis dar sveikus kitus elementus. Klausykite specialistų patarimo: nekompetentingas remontas gali sukelti 70% kompiuterio gedimų! Atneškite jį į „Technikai“ ir išlaisvinkite savo mintis nuo problemų!

Geriausias kompiuterio maitinimo šaltinio remontas Vilniuje

Mes vertiname kiekvieną kliento brangią įrangą, todėl dirbame balansuodami su kokybišku remontu ir optimalių išlaidų. Pvz., niekada nenaudosime panaudotų detalių, o pirksime iš firminio gamintojo. Kita vertus, mes mieliau renkamės remontą, o ne keičiame maitinimo šaltinį, nes pirmasis variantas klientui kainuos pigiau.

Serviso centro „Technikai“ maitinimo šaltinio remonto privalumai

  • Nemokama diagnostika.
  • Geriausias PSU remontas Vilniuje.
  • Po remonto atliekamas testavimas.
  • Šešių mėnesių garantija remontui.
 
Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad norint atlikti aukštos kokybės diagnostiką ir efektyvų remontą, rekomenduojame priduoti sistemos bloką su visais komponentais. Tam yra kelios priežastys:
  1. Sisteminio bloko veikimo problemas sukelia kiti komponentai. Pvz., kai sistema nestartuoja, priežastis gali būti pagrindinės plokštės, maitinimo šaltinio, vaizdo plokštės gedimas.
  2. Jūsų laiko taupymas. Visiems nepatogu nešioti komponentus po vieną diagnostikai į paslaugų centrą.
  3. Žala padaryta dėl savarankiško išardymo. Daugelis vartotojų neturi pakankamos patirties ir kvalifikacijos, kad galėtų savarankiškai surinkti ir išardyti kompiuterį.