Kompiuterių remontas ir taisymas

TRYS TECHNINIO SERVISO CENTRAI VILNIUJE

Didžiausias serviso tinklas Vilniuje. Patogus darbo laikas. 5 dienas per savaitę.

REMONTO KAINA NUO 15€

Įvairaus sudėtingumo kompiuterių remontas.

REMONTO LAIKAS NUO 45 MINUČIŲ

90 % atvejų taisymo laikas trunka nuo 45 minučių iki 5 dienų. Ateikite be išankstinio užsirašymo.

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

Kompiuterių taisymo kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA
Nemokama diagnostika Diagnostika nieko nekainuos, jeigu klientas sutinka apmokėti minimalią remonto kainą, kuri nustatoma priimant prietaisą.  
Diagnostika, suteikiant techninės būklės aktą Visų mazgų diagnostika, suteikiant techninės būklės aktą. 15 Eur
BIOS nustatymai Bazinės įvesties išvesties sistemos (BIOS) trūkumų pašalinimas. 22 Eur
Įrenginių nustatymas, remontas, pakeitimas sisteminiuose blokuose BIOS atnaujinimas. 25 Eur
Įrenginių nustatymas, remontas, pakeitimas sisteminiuose blokuose BIOS programavimas. 39 Eur
Sisteminio bloko modernizavimas. Korpuso, motininės plokštės įrengimas arba pakeitimas. 20 Eur
Aparatinė profilaktika Termo pastos pakeitimas, vidinės korpuso dalies išvalymas nuo dulkių, aktyvios aušinimo sistemos sutepimas. 23 Eur
Programinė profilaktika Laikinų failų pašalinimas, registro valymas, kompiuterinių virusų poveikio sistemai pašalinimas, virusų pažeistų programų atstatymas, pažeistų ar trūkstamų draiverių įdiegimas ir t.t. Trukmė – nuo 2 valandų. 30 Eur
Vaizdo plokštės remontas Vaizdo plokštės maitinimo sistemos remontas, jos BIOS perrašymas. Nuo 40 Eur
Maitinimo bloko remontas. Komponentų, kontrolerių keitimas. 20 Eur
Sisteminio bloko surinkimas. Sisteminio bloko surinkimas. 30 Eur
Videočipo remontas Programavimas. 40 Eur

Atkreipiame dėmesį, kad remontui ir diagnostikai atiduodamų prekių komplekte turi būti ir sisteminis blokas.

Šiandien beveik neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimą be kompiuterio. Jūs galėtumėte? Asmeninio kompiuterio gedimas sutrikdo šeimininką – kaip dirbti, kaip ilsėtis, kaip gyventi? Ką daryti, jei nusipirkti naują techniką vis sudėtingiau? Padaryti kompiuterio remontą – štai ką rekomenduoja didžiausias Vilniuje technikos servisų centras „Technikai“. Sisteminio bloko, monobloko darbo atstatymas Vilniuje nekirs per kišenę, bet leis išpildyti svajonę turėti puikiai veikiantį įrenginį.

3 kompiuterių remonto stadijos „Technikuose“

Kompiuterių Acer, Asus, HP, Lenovo, Dell, Apple, Compaq, Gigabyte, o taipogi Packard Bell Impression ir kitų gamintojų remonto procesas susideda iš trijų paprastų stadijų:

 1. Atvežkite savo kompiuterį į vieną iš mūsų serviso centrų.
 2. Nepamirškite su savimi turėti telefono – į jį skambins jūsų asmeninis vadybininkas, kuris informuos apie darbo rezultatus. Jis papasakos apie pirminę diagnostiką ir pasiūlys kompiuterio taisymo variantus. Jūs suderinsite kompiuterio remonto terminus bei kainą.
 3. Pabaigus taisymo darbus, jūs vėl sulauksite vadybininko skambučio, kuris pakvies jus atvykti į vieną iš “Techniklai” serviso centrų.

Naudokitės savo technika dar ilgus metus!

 

Trys priežastys, kodėl „Technikai“ – šaunuoliai:

 

 1. Šešių mėnesių garantija. Jeigu iki to laiko jūsų technika suges – mes grąžinsime jums 100% patirtų išlaidų.
 2. Patogus centrų išdėstymas. Mūsų serviso centrai randasi trijose skirtingose sostinės vietose.
 3. Darbuotojų kompetencija puiki ir pakankamai greita. Sertifikuoti specialistai susitvarkys su remonto darbais 5 dienų bėgyje.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

 • Kiek laiko trunka kompiuterio remontas?

  • 90% atvejų jis neviršija 3-5 dienų. Kai kuriais atvejais mes sutvarkome per 1 dieną, ir tik kas 20-as kompiuteris remontuojamas ilgiau 5 dienų.
 • Kaip vykdomas kompiuterio atstatymo procesas?

  • Klientai atveža sugedusią įrangą į vieną iš mūsų serviso centrų. Mes atliekama išankstinę gedimo diagnostiką ir pasakome apytikslę remonto kainą. Jeigu klientas sutinka – mes atstatome kompiuterį, atliekame galutinį įrangos veikimo testavimą, po kurio asmeninis vadybininkas , kuruojantis kiekvieną kliento užsakymą, praneša jam apie kompiuterio remonto pabaigą. Klientas atvažiuoja į serviso centrą ir pasiima sutaisytą techniką, o taipogi dokumentų paketą, kuriame bus mokėjimo kvitas, darbų priėmimo-perdavimo aktas, kuriame nurodyti atlikti darbai, ir grąžinimo raštą.
 • Ar jūsų paslaugoms suteikiama garantija?

  • Visoms paslaugoms suteikiama 6 mėn. garantija, kurios sąlygos surašytos darbų priėmimo- perdavimo akte. Taip pat mes grąžiname klientui detalių, panaudotų atstatant kompiuterį, čekius, kuriuose yra gamintojo suteikta garantija.
 • Ar po jūsų paslaugų prietaisas tikrai negenda?

  • Jeigu taip nutiks per artimiausius 6 mėn., mes sutaisysime jį visiškai nemokamai. Būtina tam sąlyga – jūs turit tiksliai laikytis technikos eksploatavimo taisyklių.
 • Ar kompiuterių diagnostika mokama? O jeigu aš nenorėsiu kompiuterio taisyti pas jus?

  • „Technikai“ serviso centre diagnostika yra nemokama, jeigu jūs remontuosite kompiuterį pas mus. Ji nemokama ir tuo atveju jeigu taisyti įrenginį jau neapsimoka. Jūs nemokėsite už diagnostiką, jeigu pirminė kaina pakils po išsamios prietaiso apžiūros. Jūs sumokėsite už diagnostiką 15 eurų, jeigu atsisakysite taisyti prietaisą pas mus už anksčiau sutartą sumą arba žemesnę, nei buvo pasakyta pradžioje. Tokiu atveju jums bus išduotas techninės būklės aktas, kuriame bus surašyti diagnostikos rezultatai.
 • Kiek kainuos kompiuterio remontas?

  • Tai priklausys nuo jo gedimo. Jeigu kompiuterio remontui buvo panaudotos originalios detalės iš gamintojo, kaina bus aukštesnė. Jeigu mūsų technikai pašalino senų detalių gedimą – atitinkamai, kainuos pigiau.