LYGINTUVŲ REMONTAS

Remonto kaina nuo 15eur.

Mes atliekame buitinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Lygintuvų remonto kainos

 
Lygintuvų su garų generatoriumi remontas 20,00 €
Lygintuvų pado pakeitimas 15,00 €
Lygintuvų maitinimo laido keitimas 12,00 €
Lygintuvų profilaktiniai darbai su visišku išardymu 20,00 €
Lygintuvų elektros maitinimo sistemos remontas 23,00 €
Lygintuvų termostato taisymas / keitimas 23,00 €

Priimame remontuoti „Rowenta“, „Tefal“, „Philips“, „Electrolux“, „Bosh“, „Moulinex“, taip pat garinius lygintuvus „Philips“, „Tefal“, „Moulinex“, „Bosch“, „Karcher“, „Electrolux“. Kitų prekių ženklų lygintuvus remontą atliekame jei turite elektros laidą su trūkumais arba su kištuku susijusią problemą. Mes nepriimame kitų markių lygintuvų, nes tiekėjams trūksta atsarginių dalių arba jie yra labai prastos kokybės, daugeliu atvejų remontas nėra ekonomiškai naudingas.

Lygintuvas tapo neatskiriama namų buitinės technikos dalis. Priklausomai nuo konfigūracijos, jis gali lyginti įvairių tipų audinius jų nepažeidžiant.  Išmanūs gariniai lygintuvai (garinės stotelės) gali lyginti drabužius pakabintus ant pakabos, tiksliai reguliuoti temperatūrą ir netgi panaikinti dėmes. Žinoma, tokių lygintuvų kaina pakankamai didelė, todėl jam sugedus, vertą jį pristatyti remontui.

Kokius lygintuvus galima remontuoti?

Kaip rodo praktika, beveik visi šiuolaikiniai ir kokybiški senesni lygintuvai gali būti suremontuoti – pradedant nuo paprastų iki modernių garų sistemų. Pastarojo tipo lygintuvai yra pagaminti iš aukštos kokybės dalių ir iš patvarių medžiagų, garantuojančių ilgą jų veikimo trukmę. Tai yra gana patvarūs lygintuvai, kurie gali tarnauti jums daugelį metų, palei kol iškils su jais susijusios pirmosios problemos.

Šiuolaikiniai buitiniai prietaisai, gaminami pagrindinių gamintojų („Phillips“, „Tefal“ ir kt.), kartu tiekia ir reikalingas atsargines. Tai reiškia, kad aptarnavimo centrai gali lengvai ištaisyti bet kokį gedimą, įskaitant nesutaisomų dalių keitimą.

„Senų“ lygintuvų remontas irgi įmanomas, bet gali būti sunkumų surasti reikiamas atsargines dalis. Bet, priklausomai nuo gedimo sudėtingumo, atsarginių dalių gali ir neprireikti. Tokiu atveju remontui pakanka gerai išvalyti prietaisą ar perlituoti schemos kontaktus.

„Kinietiškų“ lygintuvų remontas, panaudojant žinomų pasaulinių gamintojų dalis, taipogi yra įmanomas, bet kai kuriais atvejais tai nėra praktiška. Tokių lygintuvų konstrukcija yra komplektuojama naudojant maksimaliai pigiausius komponentus. Tuo pačiu pats korpusas praktiškai nieko nekainuoja, o svarbiausios detalės pagal savikainą beveik siekia naujo tokios atitinkamos vertės lygintuvo kainą. Jums lieka spręsti – taisyti tokį lygintuvą, ar įsigyti naują.

Kaip remontas atliekamas „Technikai“ įmonėje?

Technikai aptarnavimo centro dirbtuvės yra Vilniuje. Turite pateikti neveikiantį lygintuvą, į mūsų buitinės technikos taisyklą. Kuo tiksliau apibūdinsite problemą, su kuria susiduriate, tuo lengviau meistrams bus atsakyti į klausimą, kiek kainuoja šio prietaiso taisymas. Galutinė kaina gali padidėti dėl poreikio įsigyti dalių arba nustačius daugiau rimtų problemų diagnostikos metu.

Diagnostika atliekama privalomai, kad būtų atliktas kokybiškas remontas. Tai užtruks šiek tiek laiko, bet padės suprasti tikrąją įrangos gedimo priežastį. Jei sutinkate tęsti remontą, diagnostika yra nemokama. „Technikai“ įmonėje taip pat suteikiama 2 mėnesių garantija remontui.