MIKROBANGŲ KROSNELIŲ REMONTAS

Remonto kaina nuo 16eur.

Mes atliekame buitinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Mikrobangų korsnelių remonto kainos

 
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Magnetrono atstatymas 18,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Magnetrono atstatymas (keitimo antgalis, žėrutis) 18,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Durų mechanizmo atstatymas 16,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Lėkštės variklio pakeitimas 18,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Magnetrono pakeitimas 16,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Touch panelio pakeitimas 18,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Profilaktika 16,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Elektros sistemos remontas (įvesties grandinių, lempų, jutiklių, žėručio keitimas) 19,00 €
Mikrobangų krosnelių remontas-/-Valdymo sistemos remontas 20,00 €

Sertifikuoti „Technikai“ serviso technikai atlieka „Samsung“, „Panasonic“, „Whirpool“ ir „Bosch“ mikrobangų krosnelės diagnostiką ir remonto darbus. Remontas mikrobangų krosnelėms „LG“, „Daewoo“, „Ariston“, „Candy“, „Sharp“, „Philips“, „DeLonghi“, „Electrolux“, „Miele“, „Gorenje“, „Siemens“ ir mažiau „žinomiems“ prekių ženklams užtrunka nuo 45 minučių iki 5 dienų.

„Technikai“ remontuoja mikrobangų krosneles šiai atvejais:

Pagrindiniai gedimai, kurie buvo dažniausiai pastebėti LCD televizoriuose:

  • mikrobangų krosnelė neįsijungia. Mes atliksime nemokamą mikrobangų krosnelės diagnostiką, nustatysime problemą ir suremontuosime įrangą per kuo trumpaisią laiką.
  • mikrobangų krosnelė nešyla, kibirkščiuoja. Mes pašalinsim gedimą, kuris, greičiausiai kyla dėl pažeisto elektros maitinimo laido, perdegusio saugiklio arba gedimo valdymo plokštėje.
  • mikrobangų krosnelė nešildo produktų. „Technikai“ pakeis magnetroną (greičiausiai ši problema yra dėl jo).
  • nesisuka mikrobangų krosnelės lėkštė. Mes pakeisime lėkštės sukimo variklį.
  • mikrobangų krosnelė nereaguoja į mygtukų paspaudimus. Paslaugų centre „Technikai“ Vilniuje bus pakeista mikrobangų krosnelės sensorinė valdymo panelė, o Jūs sutaupysite, nes nereiks pirkti naujo virtuvės pagalbininko.

Jei buitinės technikos remontas tai tik „Technikai“ įmonėje!

Buitinės technikos taisykla „Technikai“ yra didžiausiame Vilniaus gyvenamajame rajone Justiniškėse. Mes atliksime nemokamą diagnostiką „Technikai“ taisykloje – su sąlygą kad nebrangų remontą atliksite pas mus. Atlikus diagnostiką remontas yra pradedamas tada, kai klientas sutinka su remonto kaina ir užtrunkančiu laiku.

Atlikus remonto darbus, jūs gausite SMS į savo mobilųjį telefoną, jog jūsų prietaisas jau sutvarkytas. Atvykus į mūsų taisykla kliento prietaisas yra dar karta patikrinamas kartu su klientu. Jei viskas tenkina klientą tik tada reikia mokėti už paslaugą – grynaisiais ar kreditine kortele. Taip pat klientas gauna 2 mėnesių garantiją, jei gedimas kartotųsi.