Nešiojamojo kompiuterio ekrano jungties (šleifo) keitimas

SERVISO CENTRAS PATOGIOJE VILNIAUS VIETOJE

Remonto dirbtuvės veikia 5 dienas per savaitę, patogiu laiku Jums. (10:00 – 19:00)

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

Nešiojamojo kompiuterio ekrano jungties (šleifo) remonto kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA (€)
Vidinių šleifų pakeitimas Sugedusio šleifo išmontavimas, naujo šleifo įstatymas
25
Vidinių šleifų remontas Pralaidumo atkūrimas ir šleifo izoliacija 40

Nepaisant spartaus technologijų vystymosi, nešiojamųjų kompiuterių „vidus“ vis dar yra gana trapus ir gali sugesti. Gedimas daro įtaką įrenginio veikimui, ir jis gali pradėti veikti netinkamai arba net visai neįsijungti.

Viena iš tokių problemų yra netinkamas matricos laido veikimas, dėl kurio gali pablogėti vaizdas, iškraipyti spalvas, atsirasti virpesių ekrane ar kilti problemų su garsu, disku ar klaviatūra.

Pagrindinės šleifo gedimo priežastys

Šleifą sudaro daugybė laidų, sujungtų į vieną grupę. Su jų pagalba įvairūs nešiojamojo kompiuterio elementai yra sujungti vienas su kitu ir gali sąveikauti kaip visuma. Vieno ar daugiau šleifo elementų nebuvimas ar apgadinimas tiesiogiai veikia jūsų įrenginio veikimą.

Yra kelios pagrindinės priežastys, dėl kurių dažniausiai nutrūksta matricos šleifas Asus ir HP nešiojamuosiuose kompiuteriuose:

  1. Mechaniniai pažeidimai. Gali atsirasti neatsargiai dirbant su kompiuteriu, jam nukritus ir kitais nemaloniais atvejais dirbant. Tokiu atveju yra didelė tikimybė, kad gali būti pažeisti ir kiti sistemos elementai, ir norint nustatyti visus defektus, reikės atlikti išsamią diagnostiką. Natūralu, kad kelių dalių pakeitimas bus daug brangesnis.
  2. Naudojimosi trukmė. Kai kuriais atvejais kontaktai gali „susitrinti“ dėl dažno prietaiso naudojimo. Tai ypač pasakytina apie nešiojamojo kompiuterio matricinį šleifą, sukuriantį kontaktą tarp vaizdo procesoriaus ir įrenginio ekrano. Dėl dažno kompiuterio dangčio atidarymo ir uždarymo kontaktai palaipsniui susidėvi, „nusitrina“ ir ekrane atsiranda įvairių keistų darinių (juostelės, dėmės, pasikeičia spalvos).
  3. Skysčių patekimas. Labai nemaloni situacija, dėl kurios prietaiso viduje gali įvykti daugybė gedimų. Tokiu atveju gali būti visiškai beprasmiška taisyti kontaktus, todėl reikės visiškai pakeisti visą laidą.

Ši problema būdinga visų tipų bet kurio gamintojo nešiojamiems kompiuteriams, net ir tokiems dideliems kaip „Asus“ ar „HP“. Laimei, kabelio gedimas yra visiškai atitaisomas – prireikus šią dalį galima suremontuoti arba visiškai pakeisti.

Šleifų taisymo ypatybės

Pagrindinę šleifų taisymo ypatybė yra surinkti nešiojamąjį kompiuterį. Norėdami pakeisti sugadintą elementą, būtina išardyti įrenginį ir teisingai įdiegti naują dalį. Netinkamai sumontavus, gali įvykti trumpasis jungimas, dėl kurio remonto išlaidos bus dar didesnės. Todėl, jei klaviatūra pradėjo veikti netinkamai, dingsta garsas arba ekranas bus padengtas juostelėmis – susisiekite su serviso centru.

Klausimas, kuris tikriausiai domina, kiek kainuoja pakeisti šleifą „Technikai“ paslaugų centre? Gedimo diagnostika yra nemokama, o remonto kaina priklauso nuo gedimo tipo. Pakeitimas kainuos 25 Eur, o šleifo taisymas – 40 Eur. Priduodami savo nešiojamąjį kompiuterį į mūsų aptarnavimo centrą Vilniuje, gausite ne tik suremontuotą nešiojamąjį kompiuterį, bet ir ilgą paslaugos kokybės garantiją, siekiančią 6 mėnesius.