Nešiojamojo kompiuterio garsiakalbio keitimas

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

SERVISO CENTRAS PATOGIOJE VILNIAUS VIETOJE

Remonto dirbtuvės veikia 5 dienas per savaitę, patogiu laiku Jums. (10:00 – 19:00)

REMONTO LAIKAS NUO 45 MINUČIŲ

90 % atvejų taisymo laikas trunka nuo 45 minučių iki 5 dienų. Ateikite be išankstinio užsirašymo.

Daugelyje šiuolaikinių nešiojamųjų kompiuterių yra įrengti gana silpni garsiakalbiai, kurie nėra skirti dirbti dideliu garsumu. Tai gali būti viena iš priežasčių jiems sugesti ar atsirasti nemaloniems garsams ar trukdžiams. Taip pat dažnai pasitaiko atvejų, kai garsas visiškai išnyksta, tačiau jis gali būti girdimas ausinėse, o tai rodo paties prietaiso gedimą.

Išsiaiškinkite gedimo priežastį

Jei jūsų įrenginys visiškai netikėtai prarado garsą, tam gali būti kelios priežastys. Iš esmės jos skirstomos į dvi kategorijas: sistemines ir „geležies“ problemas. Pirmuoju atveju gedimo kaltininkas gali būti neteisingas operacinės sistemos veikimas, kuris pats blokuoja garso atkūrimą. Tokiu atveju galite pabandyti atkurti sistemą į anksčiau sukurtą atstatymo tašką arba iš naujo įdiegti tvarkyklę.

Antroji priežastis – sugenda garsiakalbiai ar mikroschemos. Norint tiksliau diagnozuoti, geriausias sprendimas būtų kreiptis į specializuotą aptarnavimo centrą „Technikai“. Meistrai galės kuo greičiau diagnozuoti gedimo priežastį, taip pat pasiūlyti jos pašalinimo būdus, pavyzdžiui, pataisyti ar pakeisti garsiakalbius.

Kaip išvengti garsiakalbio gedimo?

Kadangi pagrindinė garsiakalbių gedimų dalis yra susijusi su jų veikimu beveik ties jų veikimo riba, galite pabandyti išvengti jų gedimo, laikydamiesi kelių paprastų naudojimo patarimų. Taip galite išvengti kelionių į aptarnavimo centrus ir papildomų išlaidų sistemos remontui ir pakeitimui:

  1. Naudokite išorinius garsiakalbius – visavertę sistemą su žemų dažnių garsiakalbiu ar ausinėmis. Pirmuoju atveju jūs galite pasiekti aukštos kokybės ir garsų garsą, o ausinės yra tinkamos naudoti individualiai.
  2. Nustatykite vidutinį garsą, kuris nesukeltų iškraipymų ar triukšmo. Tokiu būdu neperkrausite sistemos ir prailginsite jos tarnavimo laiką.
  3. Pakeiskite garsiakalbius galingesniais, jei tai leidžia jūsų nešiojamas kompiuteris.

Mechaniškai pažeidus nešiojamąjį kompiuterį, ar apliejus jį skysčiais, taipogi gali būti pažeisti ir garsiakalbiai. Todėl atsargus elgesys su jūsų įranga taip pat gali būti raktas į ilgą garso sistemos darbą.

Kodėl verta rinktis „Technikai“ serviso centrą?

Vilnius „Technikai“ aptarnavimo centrui pavyko užsitarnauti kaip kompetentingos ir gerbiamos institucijos, galinčios atitaisyti beveik bet kokią žalą labai priimtinomis kainomis, reputaciją. Esant nedideliems gedimams, taisymo laikas gali užtrukti iki 45 minučių be jokio papildomo mokesčio už skubumą.

Jei atnešite nešiojamąjį kompiuterį ar mažus buitinius prietaisus ir sutinkate su remontais, meistrai atliks išsamią diagnozę visiškai nemokamai. Tai padės nustatyti ne tik akivaizdžias problemas, kurios atvedė jus į centrą, bet ir paslėptas, kurių galbūt net nežinote.

Be aukštos paslaugų kokybės, jūs gaunate iki 6 mėnesių garantiją remonto darbams.