Remonto kaina nuo 15eur.

Mes atliekame buitinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

6 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 6 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

Nešiojamieji kompiuteriai, skirtingai nei stacionarūs kompiuteriai, turi vienos plokštės dizainą: tai reiškia, kad visi elementai yra pagrindinėje plokštėje, kuri koordinuoja kiekvieno iš jų darbą. Todėl daugelis tokių simptomų, kaip staigus įrenginio perkrovimas, visų rūšių „pakibimai“ ir USB jungčių problemos, gali reikšti, kad pagrindinę plokštę reikia taisyti ir dažniausiai ją reikia pakeisti.

Nešiojamieji kompiuteriai turi vieną reikšmingą trūkumą: silpna aušinimo sistema, dėl kurios pagrindinė plokštė gali sugesti. „Technikai“ aptarnavimo centre  specialistai nustatys gedimo priežastį, suremontuos arba pakeis šią svarbią dalį, grąžindami įrangą eksploatacijai.

Kodėl gali sugesti pagrindinė plokštė ?

Visus esamus pagrindinės plokštės gedimų tipus galima suskirstyti į 2:

  • gedimai, atsirandantys dėl netinkamo nešiojamojo kompiuterio naudojimo;
  • gedimai, kurie nepriklauso nuo vartotojo veiksmų.

Kada kaltas vartotojas

Tokio tipo gedimų priežastis, kai gedimas yra tik dėl įrangos vartotojo kaltės, gali būti išsiliejęs skystis ant klaviatūros, fizinis smūgis (smūgis, kritimas), netinkamas išorinių įrenginių prijungimas prie plokštės jungčių, neatsargus požiūris į korpuso vėdinimą (darbas su nešiojamu kompiuteriu ant jūsų kelių,  pagalvės ir kt.) ir savarankiški bandymai valyti ar taisyti įrangą neturint tinkamų įgūdžių.

Kai kaltas gamintojas ar nenumatytos aplinkybės

Sąžiningi vartotojai, kurie laikosi visų nešiojamojo kompiuterio naudojimosi taisyklių, taip pat gali nukentėti dėl galios viršįtampių, trumpojo jungimo, gamyklos defektų ir kitų priežasčių, kurių neįmanoma išvengti.

Pagrindinių plokščių remontas Vilniuje

Tai, ko tikrai neverta daryti, kai sugenda pagrindinė plokštė, yra pabandyti patiems išardyti nešiojamąjį kompiuterį ir išsiaiškinti problemos priežastį. Be specialios įrangos ir įgūdžių neįmanoma atlikti diagnostikos ir ypač remonto, nes tai visada sukelia dar didesnių problemų ir apsunkina meistrų darbą.

Jei toks gedimas kyla dėl jūsų kompiuterio, susisiekite su „Technikai“ serviso centro meistrais. Nemokamai diagnozuosime įrangos būklę, nustatysime gedimo priežastis ir suremontuosime arba pakeisime visą plokštę.

Jūsų paslaugoms:

  •   operatyvus remontas nuo 45 minučių iki 5 dienų;
  • priimtinos kainos;
  • originalūs komponentai;
  • garantija atliktam darbui – 6 mėnesiai.

Baigę remontą, būtinai patikrinsime įrenginio veikimą ir tik po to mes jį perduosime naudoti klientui.

Jei jums reikia kokybiško pagrindinės plokštės remonto už prieinamą kainą, skambinkite mums. Mes sugrąžinsime jūsų nešiojamąjį kompiuterį atgal į gyvenimą ir būsime atsakingi už jį 6 mėnesius!