Nešiojamojo kompiuterio termopastos keitimas

REMONTO LAIKAS NUO 45 MINUČIŲ

90 % atvejų taisymo laikas trunka nuo 45 minučių iki 5 dienų. Ateikite be išankstinio užsirašymo.

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

SERVISO CENTRAS PATOGIOJE VILNIAUS VIETOJE

Remonto dirbtuvės veikia 5 dienas per savaitę, patogiu laiku Jums. (10:00 – 19:00)

Terminis tepalas yra būtinas norint sumažinti darbinio procesoriaus ir vaizdo plokštės temperatūrą, neleisti jiems perkaisti ir padidinti šilumos perdavimą į radiatorius. To gali reikėti tiek ilgai veikiančioms dalims, tiek naujoms, jei jos buvo įdėtos panaudojant žemos kokybės šilumą laidžiu pasta.

Jei jūsų kompiuteris staiga pradeda perkaisti ir sugenda, nemėginkite patys pakeisti pastos – geriau susisiekti su specialistais, kurie šią procedūrą atliks greitai ir efektyviai, nepažeisdami jokių detalių, o tai dažnai nutinka, jei pasamdomas žmogus be patirties.

 

Išsamiau: kas yra termopasta?

Procesorius yra viena iš svarbiausių nešiojamojo kompiuterio dalių, nes per sekundę jis atlieka daugybę operacijų, įkaitindamas iki labai aukštos temperatūros. O kad jis staiga neišdegtų, ant jo yra įmontuotas radiatorius su aušintuvu, į kurį procesorius perduos šilumos perteklių, o ventiliatorius juos išsklaidys.

Šilumai laidžios pastos užtikrina glaudų procesoriaus ir radiatoriaus kontaktą, prisideda prie efektyvaus šilumos perdavimo ir apsaugo nuo prietaiso perkaitimo.

Pagrindinė šiluminės pastos keitimo priežastis

Šilumai laidžios termopasta laikui bėgant išdžiūna, todėl nustoja praleisti šilumą, todėl padidėja perkaitimo rizika. Jei laiku nesiimsite jokių veiksmų, gali kilti įvairių problemų, susijusių su nešiojamu kompiuteriu: pradedant nuo nereikšmingo OS pakabinimo ir baigiant svarbių kompiuterio dalių sudeginimu ir vertingų duomenų praradimu iš disko.

Norint išvengti žalos, pastą rekomenduojama keisti bent kartą per 10 mėnesių.

„Technikai“ – serviso centras Vilniuje

Mes naudojame tik aukštos kokybės pastas, kurios gerai tinka, pasižymi dideliu šilumos išsiskyrimo greičiu ir ilgai neišdžiūsta. Šis punktas yra ypač svarbus, nes rinkoje yra labai daug padirbinių, o savarankiškai pasirinkus lengva padaryti klaidų.

Pasirinkę mūsų paslaugas, gausite šiuos privalumus:

  • nemokama diagnostika;
  • operatyvinis darbas nuo 45 minučių;
  • aukštos kokybės termopastos panaudojimo darbai: be tarpų ir tinkamo storio;
  • papildomi darbai: valymas, komponentų keitimas;
  • privalomas prietaiso veikimo patikrinimas atlikus darbus;
  • 6 mėnesių garantija.

Jei neplanuojate savo nešiojamojo kompiuterio keisti nauju kas 3–5 metus, rekomenduojame daugiau dėmesio reguliariems valymams ir šiluminės pastos pakeitimams. Mes atliksime visas šias procedūras kaip įmanoma greičiau, naudojant kokybiškas medžiagas ir įrangą.