NEŠIOJAMOJO KOMPIUTERIO VAIZDO PLOKŠTĖS KEITIMAS

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Remonto kaina nuo 16eur.

Mes atliekame buitinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

Nešiojamųjų kompiuterių vaizdo plokščių remonto kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA (€)
Grafinės logikos (vaizdo lusto) keitimas Įdiegtos vaizdo plokštės lusto pakeitimas pagrindinėje plokštėje 80
Loginės sistemos keitimas (pietų / šiaurės tiltas) Sistemos plokštės sistemos loginio lusto pakeitimas (mikroschemų rinkinys) 80

Vaizdo plokštė yra atsakinga už elektroninio signalo pavertimą vaizdo signalu ir jo išvestį į nešiojamojo kompiuterio ekraną. Jei vaizdo plokštė sudegs, kompiuteris įsijungs, tačiau ekranas liks tamsus, nesvarbu, ką bandysite. Yra ir kitų jo gedimo požymių, kuriuos galima atskirti nuo kitokio tipo gedimų ir greitai pašalinti tik kvalifikuoto specialisto.

Aptarnavimo centre „Technikai“ taiso ar pakeičia sugedusį grafikos procesorių, taip pat padeda patobulinti įrenginį, grafikos procesorių (GP) pakeisdamas galingesniu.

Kaip nustatyti, ar vaizdo plokštė yra sugedusi ?

Vaizdo plokštė neveikia, jei nešiojamojo kompiuterio ekrane:

     Iškilo horizontalios arba vertikalios juostos ir panašūs dryžiai;
     Pasirodė „mėlynas ekranas“;
     Nieko neįvyksta – signalo išvis nėra.

Tačiau prieš kalbėdami apie šio konkretaus įrenginio gedimą, turite įsitikinti, kad maitinimo šaltinis veikia (girdimas ventiliatoriaus triukšmas), operacinė sistema įsijungia (įjungimo metu mirksi šviesos diodai), o problemos nėra pačiame ekrane (informacija rodoma, kai prijungtas išorinis monitorius).

 

Kodėl gali sugesti vaizdo plokštė?

Visi galimi vaizdo plokščių sutrikimų tipai yra suskirstyti į programinę ir techninę įrangą. Programinė įranga, susijusi su neteisingu tvarkyklės diegimu ir programinės įrangos gedimais. Jų pašalinimas ir iš naujo įdiegiant programas dažniausiu atveju išsprendžia šias problemas..

Aparatinės įrangos gedimus gali sukelti perkaitimas, prastas litavimas, prastos kokybės komponentai, išsipūtę kondensatoriai, mechaniniai pažeidimai ir kt.

Ką reikia žinoti apie nešiojamųjų kompiuterių atnaujinimus (modernizaciją)

Kai kurie vartotojai, norėdami patobulinti savo nešiojamą kompiuterį ir paleisti sunkesnius žaidimus bei programas, vaizdo plokštę pakeičia galingesne. Įgyvendinant šią procedūrą geriau kreiptis į aptarnavimo centrus, nes, pavyzdžiui, integruotus procesorius (įmontuotus į pagrindinę plokštę) galima pakeisti tik naudojant specialią įrangą.

Naudojant atskirus įrenginius, situacija yra paprastesnė – patyręs vartotojas gali pats jį pakeisti, įdėdamas į atitinkamą pagrindinės plokštės išplėtimo angą.

Vaizdo plokščių remontas Vilniuje

Jei jūsų nešiojamas kompiuteris sugedo arba norite jį atnaujinti, paslaugų centre „Technikai“ jūsų problemos ir užduotys bus išspręstos per kelias dienas. Mes diagnozuosime jūsų nešiojamo kompiuterio būklę ir išsiaiškinsime, kokia yra problema – vaizdo plokštėje ar kitoje prietaiso dalyje. Po to mes suremontuosime arba pakeisime vaizdo plokštę ir patikrinsime jos veikimą.

Darbo su mumis pranašumai:

    nemokama diagnostika;
    aukštos kokybės komponentai;
    įrangos, kurios nėra mažose privačiose dirbtuvėse, buvimas;
    kvalifikuoti specialistai;
    operatyvinis remontas nuo 45 minučių iki 5 dienų;
    kainos nuo 30 Eur;
    privalomas nešiojamojo kompiuterio veikimo patikrinimas po remonto;
    Garantinis laikotarpis – 2 mėnesiai.

Svetainėje visada galite sekti darbo etapus ir tiksliai sužinoti, kada kompiuteris bus paruoštas. Apie remonto pabaigą jums bus pranešta SMS žinute.

 
    •