Nešiojamųjų kompiuterių jungčių (lizdų) remontas ir keitimas

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Remonto kaina nuo 23 Eur.

Mes atliekame kompiuterinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

Nešiojamųjų kompiuterių vaizdo plokščių remonto kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA (€)
Pagrindinės plokštės remontas Garso jungties, USB jungties, maitinimo jungtį pakeitimas ir kontaktų atstatymas 23
     

Dažnai aktyviai naudojant nešiojamąjį kompiuterį, prie jo prijungiant kitus įrenginius, „USB“ laidus, taip pat transportavimo metu, nukenčia įkrovimo lizdai. Jie gali lengvai atsilaisvinti, ypač pigių modelių atveju, arba tiesiog gali būti sugadinti netiksliai prijungus maitinimo laidą ar kištuką. Tai taip pat gali sukelti mechaniniai pažeidimai, pvz., prietaiso kritimas ar į jį įkritę pašaliniai daiktai.

Kaip patiems nustatyti gedimą ?

Paprastai pirmieji gedimo požymiai pradeda ryškėti dar ilgai iki kol detalė nėra visiškai sugedusi. Elektros lizdo atveju tai reiškia, kad pablogėja prietaiso maitinimas, o jei nenaudosite akumuliatoriaus, jis gali nutrūkti. Iš pradžių pakanka pajudinti kabelį prie pajungimo vietos ir rasti jam „tinkamą“ vietą, tačiau laikui bėgant problema pablogėja. Dėl to visiškai nutrūksta energijos tiekimas. Tokiu atveju rekomenduojama nedelsiant susisiekti su „Technikai“ aptarnavimo centru, kuris padės nustatyti gedimo priežastį ir prilituoti arba kuo greičiau pakeisti jungtį.
 

Taip pat yra keli kiti lizdų gedimų diagnozavimo ženklai ir būdai:

  • Nešiojamasis kompiuteris nemato USB atmintinės, pelės, atskirų garsiakalbių, veikiančių per usb. Tokiu atveju pakanka prijungti įrenginius prie kitų išėjimų arba patikrinti jų veikimą kituose kompiuteriuose. Jei jie veikia normaliai, didelė tikimybė, kad jungtis yra sugedusi.
  • Maitinimo kištukas perkaista. Toks gedimas gali atsirasti dėl netinkamo kontaktų sujungimo lizde, dėl kurio ir perkaista. Jei nepasirūpinsite laiku suremontuoti tokio lizdo, tolesnis įrenginio taisymas gali būti daug brangesnis.
  • Dinginėja internetas naudojant kabelį. Jei esate tikri, kad pats laidas veikia, tikėtina gedimo priežastis bus Ethernet jungties problemos.
  • Dinginėja garsas, arba išvis nėra garso ausinėse arba mikrofone, kai jie pajungti per „mini jack“ lizdą.

Bet kuri iš aukščiau išvardytų priežasčių gali būti gera priežastis susisiekti su techninio aptarnavimo centru „Technikai“. Pakanka pristatyti nešiojamąjį kompiuterį į serviso saloną, o meistras visiškai nemokamai atliks pilną diagnozę, kuri atskleis tikrąją gedimo priežastį.

Kiek kainuoja nešiojamojo kompiuterio lizdo pakeitimas?

Jungčių taisymo kaina priklausys nuo atliekamo darbo tipo, taip pat nuo jungties tipo. Išsamesnę informaciją gali pasakyti „Technikai“ konsultantas, kuris taip pat atliks pirminį įrenginio patikrinimą ir papasakos apie preliminarią remonto sumą. Garso jungčių, USB arba maitinimo jungčių pagrindinio remonto ir pakeitimo kaina yra apie 23 Eur.

Litavimo atveju užteks tiesiog sutvarkyti kontaktus, kurie gali būti pažeisti mechaniškai arba dėl perkaitimo. Jei gedimas yra daug rimtesnis, tam reikės visiškai pakeisti lizdą – be remonto, taip pat turėsite nusipirkti reikiamas dalis.

    •