Nešiojamojo kompiuterio valymas

SERVISO CENTRAS PATOGIOJE VILNIAUS VIETOJE

Remonto dirbtuvės veikia 5 dienas per savaitę, patogiu laiku Jums. (10:00 – 19:00)

NEŠIOJAMOJO KOMPIUTERIO VALYMO KAINA 25 €

Valome ir galime atlikti techninę ir programinę profilaktiką įvairiems nešiojamiesiems kompiuteriams.

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

Nešiojamųjų kompiuterių valymo ir kitų paslaugų kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA (€)
Techninė profilaktika Termopastos keitimas, dulkių pašalinimas iš korpuso vidaus, aktyvios aušinimo sistemos sutepimas 25
Programinė profilaktika Laikinų failų ištrynimas, registro valymas, kompiuterinių virusų padarinių pašalinimas sistemoje, virusų programų pažeistos sistemos atkūrimas, trūkstamų / pažeistų įrenginių tvarkyklių diegimas ir kt. Laikas – nuo 2 valandų. 18

Kodėl yra reikalinga profilaktika, nešiojamo kompiuterio valymas?

Nešiojamojo kompiuterio valymas yra procedūra, kuri užtikrina stabilų ir nenutrūkstamą nešiojamojo kompiuterio veikimą ir yra jo priežiūros dalis. Jos jums prireiks, jei jums kilo klausimas, kodėl nešiojamasis kompiuteris įkaista.

Šią paslaugą galima palyginti su automobilio priežiūra. Kiekvienas automobilio savininkas žino, kad geriau laiku atlikti techninę priežiūrą (pakeisti alyvą, žvakes, patikrinti visų sistemų veikimą), o ne atsidurti tokioje situacijoje, kai automobilis staiga neužsiveda užmiesčio kelyje.

Taip pat nešiojamas kompiuteris reikalauja sistemingos priežiūros. Niekas nenori, kad svarbiausiu momentu (rašydamas diplomą ar rengdamas svarbius pranešimus), kompiuteris „užlūžtų“ arba visiškai išsijungtų nerodant gyvenimo ženklų.

Profilaktika arba, kaip liaudiškai vadinama, nešiojamojo kompiuterio valymas gali būti dviejų tipų: aparatinė ir programinė įranga. Abu jie yra svarbūs, nes yra atsakingi už stabilų, teisingą prietaiso veikimą.

Kas įeina į techninės įrangos profilaktiką „Technikai“ paslaugų centre?

Smarkiai kaista nešiojamas kompiuteris? Išspręsim!

Aparatinės įrangos profilaktinka apima visišką nešiojamojo kompiuterio išardymą ir valymą nuo dulkių, gyvūnų plaukų; ventiliatoriaus sutepimas (sumažins darbo keliamą triukšmą); keičiant šilumą laidžią pastą ant diskrečios vaizdo plokštės procesoriaus ir lusto, kuri neutralizuoja perkaitimą, kuris gali sukelti brangių komponentų (vaizdo plokštės, pagrindinės plokštės) gedimą. Nešiojamojo kompiuterio valymo nuo dulkių kaina yra nurodyta kainoraštyje.

Programinės įrangos profilaktika

Toks nešiojamojo kompiuterio valymas susijęs su programine įranga. Laikui bėgant, įrenginio atmintyje kaupiasi daug laikinų failų, kurių jums visiškai nereikia, tačiau jie sulėtina jo darbą.

Galbūt žinote apie programas, atliekančias tokius valymus, tačiau jas reikia naudoti atsargiai, tiksliai pasirenkant parametrus. Neatsargus tokių programų naudojimas gali sunaikinti svarbius failus – tiek sisteminius, tiek asmeninius.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  • Kas įeina į programinės įrangos profilaktiką paslaugų centre „Technikai“?

    • Tai ne tik laikinų failų valymas, bet ir įrenginio valymas pašalinant kenkėjiškas programas ir virusus; įdiegti atnaujintas tvarkykles, taip pat atnaujinti operacinę sistemą (jei naudojama licencijuota programinė įranga).
  • Ką gausite išvalę nešiojamąjį kompiuterį?

    • Stabilų nešiojamo kompiuterio, kuris nekaista, veikimas neslūgsta ir savaime nepersikraudinėja, veikimą. Taip pat laiku atlikta profilaktika ar valymo darbai padės sutaupyti pinigų kitiems netikėtiems remontams.