Planšetės ekrano pakeitimas

TRYS TECHNINIO SERVISO CENTRAI VILNIUJE

Didžiausias serviso tinklas Vilniuje. Patogus darbo laikas. 5 dienas per savaitę.

PLANŠETĖS EKRANO KEITIMO KAINA NUO 25 €

Įvairaus sudėtingumo garso technikos remontas.

SUTEIKIAMA 6 MĖNESIŲ GARANTIJA

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

Planšetinių ekranų keitimo kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA (€)
Nemokama diagnostika Diagnostika nieko nekainuoja, jeigu klientas sutinka mokėti minimalią remonto kainą, nustatytą gavus įrenginį 0 €
Diagnostika suteikiant techninės būklės aktą Įvairiapusė visų mazgų diagnostika, suteikiant  techninės būklės aktą 10 €
Apsauginės plėvelės užklijavimas Sensorinio stiklo paruošimas apsauginės plėvelės klijavimui, užklijavimas 17 €
Sensorinio  ekrano pakeitimas Sensorinio ekrano (touch screen, sensorinio stiklo) pakeitimas 25 €
Ekrano modulio pakeitimas Ekrano modulio pakeitimas (touch screen +LCD/LED) 35 €
Displėjaus pakeitimas Displėjaus pakeitimas (ekrano, LCD/LED matricos) 35 €
Sensorinio/apsauginio stiklo pakeitimas  planšetėse iki 8” (AMOLED ekranas) Sensorinio stiklo supjaustymas ir užklijavimas, išsaugant originalią matricą (kaina nurodyta be detalės kainos) 29 €
Sensorinio/apsauginio stiklo pakeitimas  planšetėse nuo 9,7” iki 10,1” (AMOLED ekranas) Sensorinio stiklo supjaustymas ir užklijavimas, išsaugant originalią matricą (kaina nurodyta be detalės kainos) 39 €

Dažniausia problema, su kuria susiduria planšečių ir išmaniųjų telefonų vartotojai, yra ekrano pažeidimas. Nieko keisto, juk ši detalė yra pati trapiausia tokiuose įrenginiuose. Dažnai žmonės tam  neteikia didelės reikšmės, nors pašaliniams jis labai pastebimas. Tačiau be estetinės pusės yra dar ir techninė: toks gedimas gali sukelti pažeidimus ekrano ir sensorinio įrenginio darbe. O tokioje situacijoje kito pasirinkimo, nei ekrano pakeitimas – tiesiog nėra.

Planšetinio ekrano pakeitimo ypatumai mūsų serviso centre

„Technikai“ – stambiausias serviso centrų tinklas Vilniuje, kuris specializuojasi skaitmeninės ir smulkios buitinės technikos remonte. Viena iš paslaugų, atliekamų mūsų serviso centre, yra išmaniųjų įrenginių ir planšečių ekrano pakeitimas. Mes imamės bet kokio sudėtingumo atvejų, todėl galite drąsiai atnešti savo išmanųjį įrenginį mums konsultacijai, kuri yra visiškai nemokama.

Iš pirmo žvilgsnio pakankamai sunku nustatyti, kokia būtent įrenginio detalė įskilo. Problema galėjo paliesti tik stiklą arba paveikti ir ekraną. Pakitimai galėjo atsirasti ir įrenginio sensoriuje. Visi šie aspektai reikalauja gilesnės diagnostikos, atliekamos patyrusių specialistų.  Daugelis planšečių savo sudėtyje turi displėjaus modulį, , kuris iš esmės vienu metu yra ir stiklas, ir sensorius ir įrenginio ekranas.

Mes dirbame su šiais gamintojais:

  • Samsung;
  • HP;
  • Acer;
  • Lenovo;
  • Asus ir kt.

Keičiant tokią svarbią ir trapią detalę kaip ekranas, mes naudojam tik aukštos kokybės sudėtines dalis  iš patikimų gamintojų. Atminkite: pirkti naują įrenginį visada yra brangiau, nei taisyti senąjį. Nėra prasmės permokėti, kadangi bet kurio įrenginio remontas „Technikuose“ grąžins jį į idealią būklę.

Kodėl dėl planšetinio ekrano bėdos verta kreiptis būtent į mus?

Servisų tinklas „Technikai“,  palyginus su kitomis įrangos techninio aptarnavimo įmonėmis, turi eilę privalumų ir „bonusų“. Mūsų klientai gali tikėtis:

  • Greito ir patogaus serviso, maksimalaus užsakymų įvykdymo;
  • Prieinamos paslaugos kainos, kuri nustatoma tik išsiaiškinus gedimo priežastį;
  • 6 mėnesių garantiją visoms manipuliacijoms, atliktoms mūsų specialistų.

Mūsų filialus galima rasti trijuose Vilniaus vietose. Visi jie – arti viešojo transporto stotelių, su patogiu privažiavimu bei automobilių stovėjimo aikštelėmis. Jums neteks gaišti savo brangaus laiko beieškant, kur pastatyti automobilį. Kreipdamiesi į mūsų serviso centrą vienu adresu, iš anksto perspėję mūsų specialistą, savo suremontuotą įrenginį galite atsiimti kitame skyriuje.

Patikėkite tokį kruopštų darbą mūsų specialistams

Naujausia įranga ir daugiametė patirtis yra teigiamo darbo rezultato garantas, dėl kurio verta kreiptis į „Technikus“. Neverta delsti – apsaugokite Jūsų planšetę nuo  vis naujų neestetiškų įskilimų ant stiklo atsiradimo. Atneškite savo įrenginį į vieną iš mūsų serviso centrų ir mes padarysime viską, kad jis vėl taptų puikios išvaizdos.