Telefono liečiamo ekrano ir stiklo keitimas

TRYS TECHNINIO SERVISO CENTRAI VILNIUJE

Didžiausias serviso tinklas Vilniuje. Patogus darbo laikas. 5 dienas per savaitę.

EKRANO KEITIMO KAINA  35 €

Telefonų ekranų keitimas 35 eurai, sensorinio ekrano pakeitimas 25 eurai.

SUTEIKIAME 6 MĖNESIŲ GARANTIJĄ

Suteiksime 6 mėnesių garantiją, pakartotinį gedimą pašalinsime visiškai nemokamai arba grąžinsime 100% remonto kainos.

Telefono ekrano keitimo kainos

PASLAUGOS PAVADINIMAS PASLAUGOS APRAŠYMAS KAINA (€)
Nemokama diagnostika Diagnostika nieko nekainuoja, jeigu klientas sutinka mokėti minimalią remonto kainą, nustatytą gavus įrenginį. 0 €
Diagnostika, suteikiant techninės būklės aktą Įvairiapusė visų mazgų diagnostika, suteikiant techninės būklės aktą. 10 €
Sensorinio ekrano pakeitimas Sensorinio ekrano pakeitimas (sensorinio stiklo, displėjaus) 25 €
Ekrano modulio pakeitimas Ekrano modulio pakeitimas (lietimui jautraus ekrano +LCD/LED) 35 €
Ekrano pakeitimas Ekrano pakeitimas (ekrano, LCD/LED matricos) 35 €

Ekranas yra labai svarbi telefono dalis. Ne šiaip sau juk daugelis vaikosi didelės įstrižainės, spalvų  įvairovės ir jautraus lietimui ekrano. Ekrano pagalba yra išvedama informacija ir vyksta  vartotojo sąveika su jo išmaniuoju telefonu. Deja, ši dalis yra pati trapiausia visame įrenginyje, ir sunkiai pakelia kritimus bei smūgius. Jeigu jums nepavyko išvengti nesėkmės ir jūsų telefono ekranas įskilo – nenusiminkite. Mūsų specialistai greitai ir kokybiškai jį pakeis.

Kokie mūsų darbo ypatumai keičiant ekraną?

„Technikai“ – stambiausias servisų tinklas Vilniuje, taisantis elektroniką, buitinę techniką. Neveikia sensorius Jūsų telefone? Stikle atsirado neestetiškas įskilimas? Pažeistas ekrano spalvų perdavimas arba atsirado „mirę“ pikseliai? Kreipkitės į mus, ir mes pašalinsime gedimą. Konsultacija ir diagnostika visiškai nemokama, o stiklo arba ekrano pakeitimo kaina nustatoma tik išsiaiškinus gedimo pobūdį.

Jeigu reikia keisti telefono ekraną, naudojame originalias detales, o taip pat – aukštos kokybės detalių kopijas visų modelių telefonams. Mes dirbame su šiomis įmonėmis-gamintojais:

 • Samsung
 • HTC
 • Sony
 • Lenovo
 • Meizu
 • Xiaomi
 • Apple (IPhone)

Jeigu laiku nesutvarkyti ekraną, tai problema paaštrės: įskilimai pasklis po visą stiklą, gali atsirasti problemų su sensoriumi. Todėl patariame nedelsiant kreiptis į mūsų servisą.

Kodėl telefonų ekranų problemas tvarkyti būtent pas mus?

„Technikų“ skyrius lengva rasti Vilniaus žemėlapyje, juk jie išsidėstę patogiose privažiavimui  vietose, šalia viešojo transporto stotelių ir automobilių stovėjimo aikštelių. Kitų miestų gyventojai taip pat gali pasinaudoti mūsų paslaugomis. Tiesiog atsiųskite mums savo įrenginį paštu ar per kurjerių tarnybą. O mes analogišku būdu jį Jums grąžinsime jau sutvarkytą.

Vis dar abejojate, kuriam serviso centrui skirti pirmenybę? Mūsų serviso centras „Technikai“ suteiks Jums:

 • prieinamą kainą;
 • galimybę mokėti dalimis;
 • 6 mėnesių garantiją visoms suteiktoms paslaugoms;
 • galimybę atsiskaityti tiek grynais, tiek pavedimu.

Nedelsdami keiskite pažeistą ekraną ar stiklą telefone

Kaip jau buvo minėta, pavėluotas kreipimasis į taisyklą gali pabloginti ekrano ar sensoriaus būklę. Kai tik Jūsų telefone atsiras įskilimas (net jeigu jis  vos pastebimas), atneškite savo įrenginį į mūsų serviso centrą „Technikai“. Kvalifikuoti meistrai atliks kokybišką remontą , ir Jus vėl džiugins naujas, nepažeistas ekranas.