TELEVIZORIAUS DIAGNOSTIKA

Remonto kaina nuo 17eur.

Mes atliekame LCD televizorių remontą, pasirūpiname televizoriams reikalingomis detalėmis.

Televizorių diagnostikos trukmė nuo 2 dienų.

Daugumoje atvejų, LCD televizoriaus remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją LCD televizorių remontui. Atsiėmus televizorių ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas – gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Kai televizorius sugenda, šeima visada patiria stresą, jei yra įpratusi tam tikrą laiko dalį praleisti šalia jo. Plazminiai ir skystųjų kristalų televizoriai yra brangūs, tačiau jie gali sugesti labai lengvai, net jei jiems galioja garantinis laikotarpis. To priežastys yra galios viršįtampiai, programinės įrangos gedimai, išorinių įrenginio elementų naudojimo taisyklių nesilaikymas. Prieš pradėdami galvoti apie televizoriaus remonto kainą, turite atlikti išsamią diagnostiką. Daugelis meistrų siūlo tai padaryti namuose. Tačiau kartais tikrąją gedimo priežastį galima nustatyti tik aptarnavimo centre.

Plazminio ar skystųjų kristalų televizoriaus gedimų tipai ir jų priežastys

Šiuolaikiniai televizoriai yra sudėtingesni prietaisai. Jie ne tik rodo vaizdą, bet ir turi daugybę kitų funkcijų. Dažniausiai pasitaikančios yra šios:
 
  • televizorius neįsijungia arba įsijungia ne iš pirmo karto;
  • yra garsas, bet nėra vaizdo;
  • įvairūs garso trikdžiai, iki visiško garso nebuvimo;
  • nekorektiškas vaizdas – juostos, ryškios dėmės, vaizdas užstringa;
  • fizinė žala (sudaužymas) matricai (ekranui).

Lengviausias būdas diagnozuoti yra po fizinio poveikio. Jei televizorius sudužtų ar būtų aplietas vandeniu, meistras beveik su absoliučia tikimybe nurodys gedimo priežastį. Visais kitais atvejais prietaiso neveiklumą gali lemti įvairūs veiksniai. Paprastai pagal dažnį jie pasiskirsto taip:

  1. Sugedo televizoriaus vidinis maitinimo šaltinis.
  2. Neveikia ekrano foninis apšvietimasa.
  3. Sugedo SSB plokštės.
  4. Programinės įrangos gedimai.

Televizoriaus maitinimas gali būti vidinis arba išorinis. Jei išorinis maitblokis neveikia, gedimą galite nustatyti net neišardydami įrenginio korpuso. Paprastai bet kokio tipo maitinimo šaltinio gedimą yra lengviausia taisyti ar pakeisti. Sunkiau taisyti ekrano foninį apšvietimą. Galiausiai, brangiausia yra pagrindinės plokštės ir televizoriaus matricos keitimas.

Atsižvelgiant į šią klasifikaciją, teisinga ir kompetentinga diagnozė yra beveik pirmoje vietoje pagal svarbą. Nepatyręs (taip pat ir nesąžiningas) meistras gali rekomenduoti pakeisti matricą, kai tai įmanoma padaryti taisant joje integruotus lustus arba atkuriant kontaktus SSB plokštėje.

Televizorių diagnostika serviso centre „Technikai“

Mūsų aptarnavimo centre Vilniuje galite būti ramūs dėl savo plazmos ar LCD televizoriaus likimo. Profesionalūs meistrai atliks diagnostiką ir išsiaiškins gedimo priežastį, po to įvardins remonto ir (jei reikia) komponentų pirkimo kainą. „Technikai“ stengiasi kiekvienam klientui pritaikyti individualų požiūrį. Mes siūlome patogius apmokėjimo būdus, garantiją ir papildomą aptarnavimą po remonto.