TEPALINIŲ RADIATORIŲ REMONTAS

Remonto kaina nuo 15eur.

Mes atliekame buitinės technikos remontą, pasirūpiname reikalingomis detalėmis.

Diagnostikos trukmė 2 dienos.

Remonto ir diagnostikos laikas yra nuo 2 iki 10 dienų.

2 mėnesių garantija.

Mes suteikiame 2 mėnesių garantiją, atsiėmus ir pamačius, kad nesutvarkytas gedimas gražinkite jį mums ir mes sutvarkysime nemokamai.

Tepalinių radiatorių remonto kainos

 
Tepalinio šildytuvo įjungimo mygtuko pakeitimas 15,00 €
Tepalinio šildytuvo perjungėjo keitimas 15,00 €
Tepalinio šildytuvo valdymo plokštės keitimas 15,00 €
Tepalinio šildytuvo termostato keitimas 15,00 €
Tepalinio šildytuvo valdymo plokštės remontas 24,00 €

Daugumoje šiuolaikiškų butų ir namų yra centrinis šildymas. Tačiau kai kuriais atvejais būtina taikyti alternatyvius šildymo būdus – elektrinius radiatorius. Jie dažnai naudojami biurų, poilsio namų, ofisų šildymui.

Yra keletas rūšių šildytuvų: ventiliatorių šildytuvai, konvektoriai, infraraudonųjų spindulių. Tačiau populiariausi ir dažniausiai naudojami tepaliniai šildytuvai.

Tepaliniai radiatoriai ir jų charakteristika

Šių prietaisų privalumai yra akivaizdūs:

 • Didžiausias paprastumas ir patogumas;
 • Patikimumas;
 • Maža kaina;

 • Saugumas;
 • Mobilumas;
 • Maži dydžiai;
 • Mažas triukšmo lygis.

Tepalinis šildytuvas tinka bet kokioms patalpoms, beveik neišdžioviną oro, neišskiria kenksmingų dujų, gali dirbti be priežiūros. Labai gerai, kad prietaisas būtų naudojamas su termostatu, kad neperkaitintų patalpos ir neeikvotų daug elektros.

Tai gana paprastas ir patikimas prietaisas, kurio gedimas yra gana retas. Tai gali būti:

 • Mažesnis alyvos lygis;
 • Nepakankamas elektros kiekis;
 • Žala bimetalinėms plokštėms;
 • Šildytuvo lūžimas;
 • Termostato gedimas.

Taip pat gali būti, kad šildytuve yra pakankamas alyvos lygis, bet viduje yra susidaręs oro tarpas, nes šildytuvas galbūt buvo ilgą laiko tarpą pasvirusioje padėtyje, pavyzdžiui, transportavimo metu. Tokiu atveju pakanka šildytuvą palaikyti keletą valandų vertikalioje padėtyje, jo neįjungiant. Taipogi gana nesudėtinga pakeisti šildytuvo laidą ar kištuką.

Visiems kitiems gedimo remontams reikia kvalifikacijos. Netinkamas įsikišimas gali viską sugadinti. Atkreipkite dėmesį, kad šildymo plokštės, šildymo elementai ir termostatas dažniausiai yra pakeičiami naujais o ne tvarkoma sena detalė. Ir jūs turite patikėti šį darbą patyrusiems meistrams.

Geriau išvengti tokių gedimų – nelaikyti šildytuvų apverstoje padėtyje, su juo elgtis atsargiai, transportavimo metu netraukti už maitinimo kabelio, nepilti vandens ir pan. Tinkamai elgiantis su šildytuvu, remontuoti reiks negreit.

Buitinės technikos taisykla „Technikai“ Vilniuje

„Technikai“ naudoja įprastus metodus sėkmingam darbui: kvalifikuoti meistrai, patogi taisyklos vieta, kad atnešus sugedusį daiktą jis yra niekur nevežamas, o remontuojamas ten pat. Klientų patogumui taisykloje galima atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir kreditine kortele.

Pas mus yra nemokama diagnostika, atlikus ją susisiekiama su klientu, pranešamas gedimas ir kokia būtų remonto kaina. Atlikus remontą klientas gauna SMS žinutę su kvietimu atsiimti savo sutvarkytą prietaisą. Atvykus klientui, sutvarkytas prietaisas yra patikrinamas kartu su klientu. Taip pat yra duodama 2 mėnesių garantija.